Esilehele : Näitused : Õlimaalid : Graafika : Tekstid : Joonistused 
:
 : Uudised : In english 2012
Joonistused, mis siin väljas on tehtud puule, pintsli ja õlivärviga. Aga et pintsel on väga peen ja joon ka siis seda maalimiseks ei tahaks nimetada. Tammelauad on enne männitärpentini peitsiga valgendet. Õlivärvi sees on nagu ikka, linaõli, võibolla ka törts mooniõli ja kübeke kauripuu ja lehise vaiku. Niiet siis maakamaral kasvavatest tegelastest on esindet : Tamm, Mänd, Lina, Moon, Kauripuu ja Lehis.

Esimene joonistus sai männilauale ja oli 2009 aastal väljas "Manu Propria" joonistustriennaalil mille järel näitasin teda koos maalidega Pärnus, Endla teatri galeriis. Sinna sattus Viljandimaa vapraid tütreid kes selle männilaua endale koju nõudsid ja ärgitasid mind veel joonistama. Aga kuna Puupangas männilauda polnud võtta aga oli korralikku metsakuiva tamme siis nii tegingi ülejäänud tammele.

Ühe tammejoonistuse tegin Emma Leppermanni Unenägude Muuseumile. Seal lauldakse Suure Tamme Laulu ja seda joonistasin, sekka veel noppeid muudest loomislugudest.

Viimases otsas peab tänama Puupanga Valdurit kelle lõpututes lauavirnades ohtralt väärt materjali leiab. Emma Leppermanni Unenägude Muuseumi peab ka pidevalt tänama, et seal Suure Tamme Laulu lauldakse.